2019 MTV oranları

2018 yılının bitsemine kısa bir süre kala 2019 yılının yeni rakamları belli olmaya başladı. 2019 MTV oranları 2018 yılına göre nasıl değişmiş iki MTV oranı arasındaki fark ne kadar bunu sizler için açıklıyoruz.

2019 MTV oranları ne kadar?

2018 yılı bitmeden açıklanan MTV rakamları yüksek hacimli otomobil kullanıcılarının canlarını bir miktar üzebilir. Geçen yıla göre artış yaşanan MTV dışında Ehliyet ve Pasaport gibi belgelerin harçlarındaki bedellerde de artış gerçekleştirildi. Bir önceki yıl ile karşılaştırmasını yaptığımız yeni rakamların detaylarına aşağıdaki listemizden ulaşabilir.

Şimdiden belirtelim bu listemiz en baz MTV rakamları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Sizin satın aldığınız aracınızın fiyatına göre MTV oranlarında farklılık gerçekleşebilir.

 

2019 MTV oranları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.