Honda Roav Konsept

Honda Roav Konsept modelini Amerika’da düzenlenen otomobil etkinliğinde ortaya çıkarttı. Dört tekerlekten çekiş özelliğine sahip olan model, Honda’nın ilk üstü açık konsept modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Honda Roav Konsept SEMA’da dikkat çekti

Las Vegas’ta düzenlenen SEMA Show otomobil etkinliğinde ortaya çıkan model, Civic Type-R modelinde gördüğümüz koltuklar ile geliyor. Honda, Roav modelinde hangi motoru kullandığını resmi olarak açıklamasada, kaputunun altında 3.5 litrelik V6 motorun yer aldığını söyleyebiliriz.

Ridgeline platformu üzerine inşaa edilen model, dört kişilik oturma düzenine sahip. Arka tarafta ise oldukça büyük bir yükleme alanı bulunuyor. Konsept bir model olan Roav’ın hayata geçip geçmeye konusunda henüz bir bilgi paylaşılmadı fakat bu model satışa sunulursa büyük bir ilgi görecektir.

Honda Roav Konsept
Honda Roav
Honda Roav Konsept
Honda Roav
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.