LeasePlan Türkiye Operasyon Direktörü

LeasePlan Türkiye Operasyon Direktörlüğü’ne Behram Levent Yılmaz getirildi. İş hayatı boyunca LeasePlan Türkiye içinde ve dışında roller üstlenen Yılmaz, yeni görevi öncesinde ise çalışmalarını satın alma, müşteri hizmetleri, hasar yönetimi, bakım onarım, araç hizmetleri, ve sigorta departmanlarından oluşan operasyon biriminin müdürü olarak yürütüyordu.

Lisans öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nde, yüksek linsans eğitimini de “Mühendislik Yönetimi” alanında tamamlayan Yılmaz, çalışma hayatına ise Marsh Sigorta’da broker olarak adım attı. 2013 yılında da Kibar Holding’de Kurumsal Sigortacılık ve Risk Yönetimi Birim Sorumlusu olarak görev alan Yılmaz, Kibar Holding’deki çalışmalarının ardından 2015 yılında LeasePlan Türkiye Ailesi’ne katıldı. LeasePlan Türkiye Sigorta Müdürü olarak çalışmalarına başlayan Yılmaz, çok sayıda projenin yönetimi ile birlikte LeasePlan Türkiye müşterilerine sunulan sigorta hizmetinin kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalara imza attı. 2016 yılında ise Hasar Yönetimi departmanının sorumluluklarını aldıktan sonra 2018 yılında LeasePlan Türkiye Sigorta, Hasar, Kalite ve Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’ne atanan Yılmaz, 2019’da da tüm operasyon departmanının birim müdürü olarak çalışmalarını yürüttü. Yılmaz, LeasePlan Türkiye’deki çalışmalarına Operasyon Direktörü olarak devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.