Porsche 911 Project Gold

Porsche 911 Project Gold isimli model, geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu. 993 kasa kodlu 911 turbo projesi açık arttırma ile kısa bir süre içerisinde yeni sahibine kavuştu.

Porsche 911 Project Gold en hızlı satışa sahip model

37 teklif verenin yer aldığı açık arttırmada, Porsche 911 Project Gold 10 dk içerisinde yeni sahibinin oldu. Oldukça çekişmeli geçen bu açık arttırma esnasında 3.080.000 dolar teklifte bulunan son katılımcı bu özel otomobilin sahibi oldu.

Porsche’nin 70. yılını kutlamak için özel olarak ürettiği bu otomobil, 3.6 litrelik turboşarjlı 6 silindirli motora sahip. 455 beygir güç üreten bu otomobil, klasik otomobil sınıfında yer alıyor. Turbo WLS 2 imzası taşıyan bu otomobil, ilerleyen dönemlerde çok daha fazla değerlenecek.

Porsche 911 Project Gold Porsche 911 Project Gold

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.