Mercedes A35 Sedan

Mercedes AMG ailesini giriş seviyesi yeni bir model ile genişletmeye devam ediyor. Audi’nin S3 modeline rakip olarak karşımıza çıkan bu model, performanslı sedan otomobil sevenlerin ilgisini çekecektir. Ayrıca Mercedes A35 Sedan performans dışında kullanışlılığıyla da öne çıkacak.

Hatchback kardeşi ile aynı platformu paylaşan ve benzer aks mesafesine sahip olan otomobil, bagaj kısmında kullanıcısına daha fazla alan sunacak. Mercedes bu otomobil bagaj hacmi konusunda henüz bir değer açıklamasa da, kullanıcılarının memnun kalacağını belirtiyor.

Bunların dışında Mercedes A35 Sedan modelini arka tarafta bulunan küçük rüzgarlıktan ve çift çıkışlı egzozlarından yolda tanıyabilmem mümkün.

::  Renault Alaskan'nın özel versiyonu Alaskan Ice tanıtıldı

Mercedes A35 Sedan’ın performansı nasıl?

Dört tekerlekten çekiş özelliğine sahip olacak olan model, hatchback kardeşi ile benzer özelliklere sahip. 0’dan 100 km/s hıza 4.8 saniyede ulaşabilen otomobilin son hızı 250 km/s ile sınırlandırılmış. 2.0 litrelik dört silindirli biturbo motor hatchback modelinde olduğu kadar sedan versiyonda da iddialı teknik verilere sahip.

Mercedes A35 Sedan Mercedes A35 Sedan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.