Citroen C4 2020

Citroen, uzun zamandır satışta olan ve artık eskiyen modeli C4 modelini yenileme kararı aldı. Bir süredir tanıtılmasını beklediğimiz yeni Citroen C4 modelinin, marka tarafından yapılan açıklama ile 30 Haziran tarihinde tanıtılacağı resmi olarak doğruladı.

Yoğun rekabetin bulunduğu pazardaki rakiplerin sıyrılmak için daha farklı bir tasarım tarzına yönelen marka; 2021 yılında satışa sunacağı otomobilin Volkswagen Golf ve Ford Focus gibi rakiplerinin arasında ayrılmayı hedefliyor.

3 farklı motor seçeneği ile tanıtılacak olan yeni Citroen C4 modelinin hibrit olan versiyonu 50 kW’lık batarya ile satışa sunulacak. Elektrikli olan model bununan bu batarya ile otomobil 300 km’lik menzile sahip olacağı belirtiliyor.

Benzinli ve dizel motor seçeneklerinde ise Peugeot 2008 modelinde de yer alan 1.5 litrelik dizel ve 1.2 litrelik benzinli motor seçeneklerinin yer alacağını söyleyebiliriz.

Not: Haberimizde yer alan görsel Avarvarii tarafından çizilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.