Citroen Nisan kampanyası

Nisan ayı itibariyle müşterilerin hayatını kolaylaştıran dijital çözümleri hayata geçiren Citroen Türkiye; bu aya özel çok cazip finansman kampanyaları da sunuyor. Güçlü tasarım, üstün konfor özellikleri ve gelişmiş teknolojiye sahip tüm Citroen modellerine, taksit ödemelerine Eylül’de başlayarak, ayda 1.600TL’ye sahip olmak mümkün.

Önceliğini her zaman müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığı, güvenliği ve memnuniyeti olarak belirleyen Citroen Türkiye, hayatı kolaylaştıracak çözümler sunmaya devam ediyor. Müşteriler, en son teknolojilerle düzenli olarak dezenfekte edilen ve en üst hijyen kurallarının uygulandığı Citroen showroom ve servislerinden randevu ile hizmet alabilir veya bulundukları yerden satış danışmanı ile canlı görüşme yaparak Citroen modelleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilirler. Bu ayrıcalıkların yanı sıra Citroen Türkiye, müşterilerinin satın aldığı otomobili talep edildiği takdirde evlerine kadar teslim ediyor. Bu sayede tüm satın alma süreci, müşterinin evinden çıkmasını gerektirmeden, sosyal izolasyona uygun bir şekilde tamamlanabiliyor.

Bu süreçte müşteriler, citroen.com.tr adresi üzerinden doldurdukları form ile istedikleri gün ve saatte Citroen yetkili satıcısıyla görüntülü görüşme gerçekleştirerek, istedikleri model hakkında detaylı bilgi alabilecek. Ayrıca müşteri isterse, satın aldığı modele dezenfekte işlemi yapılarak temassız bir şekilde müşterinin adresine teslim edilecek.

Citroen Nisan kampanyasında faizi 0,79 yaptı

Özgün tasarımı, üst düzey konforu ve dinamik yapısıyla gerçek bir SUV olan Yeni Citroen C5 Aircross SUV; dört ay ötelemeli 50.000TL’ye özel 40 ay %0,79 faiz seçeneği ve ayda 1.600TL taksit imkanı ile satışa sunuluyor.

Sıra dışı tasarımı ve kişiselleştirme seçenekleri ile Citroen C3; dört ay ötelemeli 50.000TL için 40 ay %0,79 faiz seçeneği ile ayda 1.600 TL taksit imkanı ve 119.000TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Benzersiz SUV deneyimi sunan Citroen C3 Aircross SUV; dört ay ötelemeli 50.000TL için 40 ay %0,79 faiz seçeneği ile ayda 1.600TL taksit imkanı ve 144.000TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

::  Aralık ayında herkes Renault sahibi olabilecek

Hafif ticari modelinde de kampanya mevcut

Berlingo şimdi tam otomatik vites seçeneği ile Citroen Yetkili Satıcılarında. Kompakt boyutlarıyla kullanışlılık ve geniş iç hacmi bir arada sunan; segmentinin yaratıcısı Berlingo’ya dört ay ötelemeli 50.000TL için 40 ay %0,79 faiz ile sahip olmak mümkün.

Verimli ve ekonomik BlueHDi motorlarla donatılmış tüm Citroen hafif ticari modellerine 50.000TL için 40 ay %0,79 ile sahip olmak mümkün.

Citroen Türkiye, Nisan ayına özel cazip finansman fırsatlarını kaçırmamak için herkesi citroen.com.tr’ye bekliyor.

Citroen Nisan kampanyası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

DS’den sıfır faizli Ağustos teklifleri!

DS Automobiles, Ağustos ayında avantajlı satın alma fırsatları sunuyor. Ay boyunca geçerli olacak özel teklifler kapsamında, 300 HP güce sahip şarj edilebilir hibrit DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4, 210 bin TL’ye kadar 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneğiyle satışa çıkıyor.

Renault’dan şimdi al Eylül’de 750TL taksitle ödemeye başla

Renault, Mayıs ayında müşterilerine, Clio ve Megane Sedan modelleri için cazip koşullar içeren bir kampanya fırsatı sunuyor.

Bu kampanya sizleri Citroen sahibi yapabilir

Citroen; en ideal yükleme kapasitesi ve kullanım konforu sunduğu ticari araçlarıyla Ağustos ayında da avantajlı alım seçenekleri sunuyor.

Petlas MultiAction her mevsimde iddialı!

PETLAS, yeni geliştirdiği dört mevsim lastiği MultiAction PT565 sürücülerin beğenisine sundu. Türkiye’de PETLAS bünyesinde geliştirilen ve Finlandiya’da başarılı kış test sonuçları alan bu yeni ürün, yeni nesil kauçuk teknolojilerini ve özel tasarımlı V şekilli sırt desenini bir araya getiriyor.