DS 3 Crossback çarpışma testi

Yeni çıkan hemen hemen bütün modellerin çarpışma ve güvenlik testlerini yapan Euro NCAP’e bu sefer DS 3 Crossback konuk oldu. DS ailesinin en küçük üyesi olan model 3 Crossback Euro NCAP tarafından yapılan güvenlik ve çarpışma testlerden başarıyla geçmeyi başardı. DS 3 Crossback çarpışma testi

İki farklı donanım seviyesine sahip olan model ile yapılan çarpışma testlerinde standart donanıma sahip olan DS 3 Crossback; yetişkin yolcu testinde 87 puan, çocuk yolcu testinde 86 puan, yaya güvenliğinden 54 puan ve çevre güvenliğinde de 63 puan almayı başardı.

Güvenlik donanımına sahip olan DS 3 Crossback modeli ise yetişkin yolcu testinde 96 puan, çocuk yolcu testinde 86 puan, yaya güvenliğinden 64 puan ve çevre güvenliğinde de 76 puan almayı başardı.

DS 3 Crossback çarpışma testi videosu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.