FCA pick-up geri çağırma

Fiat Chrysler (FCA) Grubu, Salı günü yaptığı açıklama ile Dünya genelinde geri çağırma işlemi başlattıklarını duyurdu. 882,000 adet aracı için geri çağırma işlemi başlatan FCA, araçlarındaki direksiyon ve pedal sistemi yüzünden geri çağırmayı başlattı. FCA pick-up geri çağırma

::  Mitsubishi elektrikli SUV modelini Cenevre'de tanıtacak

FCA pick-up geri çağırma işlemi

FCA, sürücülerin potansiyel olarak zarar verebileceği için ABD’de 574.000’i içeren 2013’ten 2017’e kadar olan 660.000 ağır Ram 2500 ve 3500 pick-up’ı hatırlattığını söyledi.

Şirket ayrıca, araçların ayarlanabilir pedal özelliği kullanımdayken fren pedallarını daha iyi emniyete almak için dünya çapında 222.000 2019 Ram 1500 pick-up’ları geri çağıracak.

Şirket, sürücüler pedalları en arka konuma getirdiğinde fren pedalının devreden çıkabileceğini söyledi. Pick-up’lar otoyol hızlarında seyahat ediyorlarsa tehlikeli olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.