Lego Technic Ducati V4 R

LEGO Technic ve Ducati markalarını buluşturan yeni modeliyle tur atarken yenilikçi 2 vitesli şanzımanının V4 silindirli motoru nasıl etkinleştirdiğini ve fütüristik arka ve ön süspansiyonları keşfedin. LEGO Technic Ducati Panigale V4 R seti, Ducati Motor hayranlarına aradıklarını tam anlamıyla veriyor.

LEGO Technic Ducati Panigale V4 R, LEGO Technic serisinde farklı hızlarda gezinme imkanı sunan bir şanzıman içeren ilk motosiklet modeli olarak öne çıkıyor. Gerçekçi direksiyonu, dinamik hareketler için süspansiyonu, ön ve arka disk frenleri, egzoz borusu, kolayca park etmelerini sağlayan destek çubuğu, ön camı, gösterge paneli ve tabii ki tutkunlarının kalp çarpıntılarını hızlandıran klasik kırmızı rengi; LEGO Technic Ducati Panigale V4 R’ı benzersiz yapan özelliklerden bazıları.

Lego Technic Ducati V4 R

LEGO ve Ducati arasında yakın zamanda imzalanan lisans anlaşmasından sonra oluşturulan ilk model LEGO Technic Ducati Panigale V4 R; 10 yaş üstündeki tüm LEGO severler için tasarlandı. Yeni model, 1 Haziran’dan itibaren LEGO Certified Store mağazaları ve LEGO.storeturkey.com.tr’de LEGO tutkunlarıyla buluşacak.

LEGO Technic Kıdemli Tasarımcısı Aurélien Rouffiange, “Ducati Panigale V4 R, zarif bir İtalyan ikonu ve gerçek bir teknolojik şaheser. Tasarımı benzersiz kılmak için mümkün olduğunca ayrıntı ve özellik ekledik” dedi.

Ducati Lisans Direktörü Alessandro Cicognani, “Ducati ve LEGO, detaylara özen gösteren, aynı özveri ve tutkuyu paylaşan iki marka. Benzersiz bir tasarım için bir araya geldik. LEGO Technic Ducati Panigale V4 R; sadece çocuklar ve aileleri için değil, tüm motosiklet meraklıları için heyecan verici bir model” dedi.

Lego Technic Ducati V4 R

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.