LEGO Technic ve Ducati markalarını buluşturan yeni modeliyle tur atarken yenilikçi 2 vitesli şanzımanının V4 silindirli motoru nasıl etkinleştirdiğini ve fütüristik arka ve ön süspansiyonları keşfedin. LEGO Technic Ducati Panigale V4 R seti, Ducati Motor hayranlarına aradıklarını tam anlamıyla veriyor.

LEGO Technic Ducati Panigale V4 R, LEGO Technic serisinde farklı hızlarda gezinme imkanı sunan bir şanzıman içeren ilk motosiklet modeli olarak öne çıkıyor. Gerçekçi direksiyonu, dinamik hareketler için süspansiyonu, ön ve arka disk frenleri, egzoz borusu, kolayca park etmelerini sağlayan destek çubuğu, ön camı, gösterge paneli ve tabii ki tutkunlarının kalp çarpıntılarını hızlandıran klasik kırmızı rengi; LEGO Technic Ducati Panigale V4 R’ı benzersiz yapan özelliklerden bazıları.

Lego Technic Ducati V4 R

LEGO ve Ducati arasında yakın zamanda imzalanan lisans anlaşmasından sonra oluşturulan ilk model LEGO Technic Ducati Panigale V4 R; 10 yaş üstündeki tüm LEGO severler için tasarlandı. Yeni model, 1 Haziran’dan itibaren LEGO Certified Store mağazaları ve LEGO.storeturkey.com.tr’de LEGO tutkunlarıyla buluşacak.

LEGO Technic Kıdemli Tasarımcısı Aurélien Rouffiange, “Ducati Panigale V4 R, zarif bir İtalyan ikonu ve gerçek bir teknolojik şaheser. Tasarımı benzersiz kılmak için mümkün olduğunca ayrıntı ve özellik ekledik” dedi.

Ducati Lisans Direktörü Alessandro Cicognani, “Ducati ve LEGO, detaylara özen gösteren, aynı özveri ve tutkuyu paylaşan iki marka. Benzersiz bir tasarım için bir araya geldik. LEGO Technic Ducati Panigale V4 R; sadece çocuklar ve aileleri için değil, tüm motosiklet meraklıları için heyecan verici bir model” dedi.

Lego Technic Ducati V4 R