Opel Corsa Bugatti

2003 yılında üretilmiş bir Opel Corsa Bugatti Chiron’a meydan okudu!

60 HP geç üreten motora sahip olan Opel Corsa, 1500 HP güç üreten motorlu Chiron’nun karşısına çıktı ve sonuç oldukça ilginç. Her iki otomobillede ilk önce 0’dan kalkış yapılarak ulaşılabilen maksimum hıza ulaşılıyor. Videoda ilk kalkışı Opel Corsa yapıyor. Opel’den hemen sonra sıra Bugatti’ye geliyor. Chiron 0’dan kalkış yaptığında 3. vitese kadar sürekli çekiş kontrol uyarısı veriyor. Hızlı bir şekilde ivmelenen model, 356 km/s’ye ulaşıyor.

Tüm bunlardan sonra sıra iki otomobilin aynı anda kalkış yapmasına geliyor. İşte tam bu sırada videoda ekran ikiye bölünüyor ve üst tarafta Bugatti’nin göstergelerini alt tarafta ise Opel göstergelerini görüyoruz. 1. viteste 95 km/s hıza ulaşan Bugatti, Opel’in 100 km/s hıza ulaştığı anda tam 320 km/s hıza ulaşmış oluyor.

::  Dünyanın ilk elektrikli ralli otomobili Opel'den geliyor

Opel Corsa Bugatti karşılaştırma videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai Bayon yüzünü gösterdi

Hyundai’nin yeni crossover SUV modeli Bayon, tasarımı hakkındaki sır perdesini kaldırdı. Yeni model Türkiye’de üretilecek.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.