Türkiye’nin en büyük otomobil üreticisi Oyak Renault, kuruluşunun 50. yılı kapsamında gerçekleştirdiği etkinliklerine fabrika gezileri ile devam ediyor. Oyak Renault “Benim Ailem Benim Fabrikam” adı altında düzenlediği “Aile Gezileri” ile çalışanlarının ailelerini, son teknolojilerin kullanıldığı, dünyaya Bursa’dan üretim yapan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’nda misafir ediyor. İki yıl aradan sonra tekrar başlatılan ve 18-23 Kasım arasında yeniden Oyak Renault çalışanlarının ziyaretine açılan fabrikayı ilk hafta 720 kişi gezdi.

TÜRKİYE’NİN en büyük otomobil üreticisi Oyak Renault, çalışan memnuniyetini ve motivasyonunu artırmak üzere gerçekleştirdiği “Benim Ailem Benim Fabrikam” adlı aile gezilerine 2 yıl aradan sonra yeniden başladı. Geziler kapsamında, son teknolojilerin kullanıldığı ve dünyaya Bursa’dan üretim yapan Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’nın kapıları çalışanların ailelerine açıldı. 50. yıl kutlamaları kapsamında 2 yıl aradan sonra tekrar başlatılan aile gezileri serisinin ilki 18-23 Kasım arasında yapıldı. Oyak Renault çalışanlarının ailelerinin ziyaretine açılan fabrikayı bir hafta içinde 720 kişi gezdi. Aile gezisinin ilk gününde fabrikayı ziyaret eden ailelere Oyak Renault Genel Müdürü Antoine Aoun da eşlik etti.

Fabrika gezisi öncesinde ailelere hoş geldiniz konuşması yapan Oyak Renault Genel Müdürü Aoun, şunları söyledi: “Bir süredir devam eden yeni Clio projemiz nedeniyle ara verdiğimiz aile gezilerimize yeniden başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Oyak Renault Otomobil Fabrikaları olarak Türkiye’deki faaliyetlerimize başlamamızın 50’nci yılını kutluyoruz. 50 yıl içinde çok sayıda başarıya imza attık, 7 bin 500 kişiyi aşkın büyük bir aileye dönüştük. Sizlerin sayenizde dünyanın en sevilen otomobillerini ürettik. Bu otomobillerin nasıl üretildiğini bizzat yerinde siz değerli ailelerimizin görecek olmasından mutluluk duyuyorum.”