Porsche Club İstanbul

Sportif ve sosyal faaliyetler çerçevesinde Porsche kullanıcılarını bir araya getirmek amacıyla kurulan Porsche Club İstanbul, kuruluşunun 15. yılını muhteşem bir gece ile kutladı. Ulus 29’da Doğuş Otomotiv ve Alman saat markası A. Lange & Söhne sponsorluğunda düzenlenen kutlamada davetliler, Porsche SUV Ailesi’nin en yeni modeli Cayenne Coupé’yi de yakından inceleme fırsatı buldular. Porsche Cayenne Coupe, kendine has tasarımı ve teknolojik yenilikleriyle davetlilerden tam not aldı.

A. Lange & Söhne ise gecede, zarifçe dekore edilip elde birleştirilen ve tescilli mekanizmalarla donatılan altın veya platin saatlerini sergiledi. 1994’ten beri geliştirdiği 63 özel üretim kalibreyle A. Lange & Söhne dünyanın seçkin saat markaları arasında en üst sıralarda yer alıyor. Seri üretim kol saatinde bulunan ilk büyük tarih göstergesiyle LANGE 1 ve dakik zıplayan rakam göstergesiyle ZEITWERK gibi marka ikonları şirketin imza attığı muhteşem başarılardan sadece birkaçı.

Gecede ayrıca Porsche Club İstanbul’un kuruluş yıl dönümü için Doğuş Otomotiv Porsche ekibi ile pasta kesildi. Aralarında sanat, iş ve cemiyet dünyasının tanınmış simalarının yer aldığı Porsche Club İstanbul üyeleri, anılarını tazelerken 2020 yılında çok daha yoğun iletişim yapacaklarının müjdesini verdiler.

Porsche AG’ye bağlı resmi bir dernek olan Porsche Club İstanbul’un 300’e yakın üyesi bulunuyor. Kulüp yıl boyunca gerçekleştirdiği çeşitli özel etkinliklerle Porsche tutkunlarını bir araya getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.