Türkiye’nin en genç otomobil dergisi olan Turbo Performans, yayın hayatına başladıktan kısa bir süre sonra siz değerli okuyucularımızdan yoğun ilgi gördü. Yüksek indirme ve web sitesi ziyaret rakamlarına ulaşan dergimiz Nisan 2020 sayısında olarakta siz takipçilerimizin karşınızdayız.

Turkcell kullanıcılarının kullanabildiği Dergilik uygulaması üzerinden okuyabildiğiniz dergimizi; Dergilik uygulamasına üye iseniz ücret ödemeden, Dergilik uygulamasına üye değilseniz 6.49 TL ücret karşılığında satın alıp okuyabilirsiniz. Böylece Turbo Performans dergisini her an yanınızda taşımış ve istediğiniz yerde akıllı telefon veya tabletinizden okuyabilirsiniz.

Birbirinden farklı otomobillerin testlerinin yer aldığı, karşılaştırmaların bulunduğu ve güncel haberlerin yer aldığı Temmuz – Ağustos sayımızı bayilerden satın alarak veya Turkcell dergilik üzerinden indirerek okuyabilirsiniz.

Turbo Performans dergisi Nisan 2020

Yerli Otomobil Dergisi Turbo Performans Nisan sayısında da iddialı. Kısa bir aradan sonra tekrar yayınlanmaya başlayan Turbo Performans dergisi, bu ay sadece dijital olarak yayınladı. Turkcell üzerinden indirilebilen dergiyi her an yanınızda taşıyıp okuyabilirsiniz.

Turbo Performans dergisi Nisan 2020