Turbo Performans dergisi Nisan 2020

Türkiye’nin en genç otomobil dergisi olan Turbo Performans, yayın hayatına başladıktan kısa bir süre sonra siz değerli okuyucularımızdan yoğun ilgi gördü. Yüksek indirme ve web sitesi ziyaret rakamlarına ulaşan dergimiz Nisan 2020 sayısında olarakta siz takipçilerimizin karşınızdayız.

Turkcell kullanıcılarının kullanabildiği Dergilik uygulaması üzerinden okuyabildiğiniz dergimizi; Dergilik uygulamasına üye iseniz ücret ödemeden, Dergilik uygulamasına üye değilseniz 6.49 TL ücret karşılığında satın alıp okuyabilirsiniz. Böylece Turbo Performans dergisini her an yanınızda taşımış ve istediğiniz yerde akıllı telefon veya tabletinizden okuyabilirsiniz.

Birbirinden farklı otomobillerin testlerinin yer aldığı, karşılaştırmaların bulunduğu ve güncel haberlerin yer aldığı Temmuz – Ağustos sayımızı bayilerden satın alarak veya Turkcell dergilik üzerinden indirerek okuyabilirsiniz.

Turbo Performans dergisi Nisan 2020

Yerli Otomobil Dergisi Turbo Performans Nisan sayısında da iddialı. Kısa bir aradan sonra tekrar yayınlanmaya başlayan Turbo Performans dergisi, bu ay sadece dijital olarak yayınladı. Turkcell üzerinden indirilebilen dergiyi her an yanınızda taşıyıp okuyabilirsiniz.

Turbo Performans dergisi Nisan 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.