Turbo Performans dergisi Ocak - Şubat 2019

Turbo Performans dergisi basılı olarak hayatına devam ederken, dijital taraftada kendini geliştirmeye devam ediyor. Turkcell’in dergilik uygulamasında da yer alan Turbo Performans’ın güncel ve geçmiş sayılarını Turkcell Dergilik uygulamasından okuyabilirsiniz. Turbo Performans dergisi Ocak – Şubat 2019

Turkcell kullanıcılarının kullanabildiği Dergilik uygulaması üzerinden okuyabildiğiniz dergimizi; Dergilik uygulamasına üye iseniz ücret ödemeden, Dergilik uygulamasına üye değilseniz 4.49 TL ücret karşılığında satın alıp okuyabilirsiniz. Böylece Turbo Performans dergisini her an yanınızda taşımış ve istediğiniz yerde akıllı telefon veya tabletinizden okuyabilirsiniz.

::  Dünya markası Motoplex İstanbul bayisini açtı!

Turbo Performans dergisi Ocak – Şubat 2019

Yerli Otomobil Dergisi Turbo Performans dergi Ocak – Şubat sayısında da iddialı. Her ay basılı olarak yayın hayatına ara vermeden devam eden Turbo Performans dergisi, bu ay sadece dijital olarak yayınladı. Turkcell üzerinden indirilebilen dergiyi her an yanınızda taşıyıp okuyabilirsiniz.

 

Turbo Performans dergisi Ocak - Şubat 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.