VavaCars Türkiye

Petrol Ofisi’nin kardeş şirketi VavaCars ile ikinci el araç sektörüne Nisan 2019’da giriş yaptı. Tek bir araç alım merkezi ile sektöre “merhaba” diyen VavaCars 1,5 sene gibi kısa bir sürede tüm Türkiye’de 17 araç alım merkezinin kapılarını açtı, bu sıralar ise yeni reklam filmi ile dikkatleri çekmekte.

Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yapan ve kısa sürede dikkatleri üzerine çeken VavaCars’ın Pazarlama Direktörü Alper Karaer yola çıkış noktalarının “Dünyanın en güvenilir araç ticareti platformu haline gelmek” olduğunu, sunulan modern ve üstün hizmet kalitesi sayesinde kısa sürede fark edildiklerini ve sektörün en ihtiyaç duyduğu hassasiyetleri önemseyerek sahiplendiklerine dikkati çekerek basitlik, şeffaflık, modernlik, inovasyon ve birliktelik gibi vazgeçilmez değerlerle yollarına hız kesmeden devam edeceklerini belirtti.

VavaCars’ın Farkı:

VavaCars’ta en önem verilen konuların başında “Şeffaf Hizmet” geliyor. Müşterilerine daima açık ve dürüst bir politikayla yaklaşan marka kötü sürprizlere yer bırakmıyor. Son derece basit bir süreçten oluşan araç alımını ilk aşamadan itibaren eksiksiz takip edebilen müşteriler; bağımsız uzmanlar tarafından verilen ekspertiz hizmetinden de ücretsiz faydalanıyor. Tüm bu güven veren hizmetlerin karşılığını giderek artan bir taleple kısa bir süre içinde almaya başladıklarını belirten Alper Karaer “Eylül ayında web sitemizde 100.000 kullanıcı arabasının ön değerlemesini aldı. Büyüme odaklı yaklaşımımız ile yıl sonuna kadar araç alım merkezlerimizi arttırıp, müşterilerimize en iyi araç satış deneyimini sunmaya devam edeceğiz” dedi. Bir kısmı seçili Petrol Ofisi istasyonları içinde; bir kısmı farklı noktalarda yer alan VavaCars’ın tüm merkezleri kendilerine ait ve bayilik sistemi bulunmuyor.

Pazarlama Faaliyetleri Hız Kazandı

VavaCars, bu yıl beklenenin üzerinde hedefe ulaşma oranları ile yakaladığı başarıyı yeni reklam filmiyle pekiştiriyor. Aracını satmak isteyen herkes için VavaCars’ın yeni buluşma noktası olduğunu vurgulayan reklamlarda hizmetin kolaylığı ve hızı da anlatılıyor. Yeni başlayan bu reklam kampanyasıyla pazarlama faaliyetlerini büyüten VavaCars, 2021’e daha büyük hedeflerle girmeyi amaçlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.