VavaCars, sektöre getirdiği yenilikleri, olanakları ve ayrıcalıkları sektörün ihtiyaçlarını gözeterek geliştirmeye devam ediyor.

Pandeminin ilk döneminde bayilere 30 gün ödeme erteleme imkanı tanıyan VavaCars bu kez de benzer bir uygulamaya gidiyor.

VavaCars CEO’su Lawrence Merritt, “Bayilerimizden gelen geri bildirimleri içtenlikle dinleyip ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretiyoruz. VavaCars olarak her zaman iş ortağı bayi ve galerilerimizin yanındayız. İşlerini ertelememeleri adına 30 gün içinde vade farksız ödeme imkanı sunuyoruz.” dedi.

Ücretsiz olarak kolayca üye olunan VavaCars Satış Portalı üzerinden “Hemen Al” veya “Açık Arttırma” yöntemiyle geniş araç portföyünden alınacak olan araçlarda geçerli olacak bu kampanya vade farksız 30 günde ödeme kolaylığının yanı sıra birçok avantajı da içinde barındırıyor. Kaliteli ve güvenilir ekspertiz süreci; komisyonsuz, provizyonsuz ödeme; lojistik desteği; kolay ve hızlı alım süreci; araçları yerinde inceleme imkanı ve ücretsiz hasar kaydı raporu gibi sunduğu hizmetleri iş ortakları için geliştiren VavaCars’ın bu özel kampanyasından faydalanma fırsatını kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.