VavaCars, sektöre getirdiği yenilikleri, olanakları ve ayrıcalıkları sektörün ihtiyaçlarını gözeterek geliştirmeye devam ediyor.

Pandeminin ilk döneminde bayilere 30 gün ödeme erteleme imkanı tanıyan VavaCars bu kez de benzer bir uygulamaya gidiyor.

VavaCars CEO’su Lawrence Merritt, “Bayilerimizden gelen geri bildirimleri içtenlikle dinleyip ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretiyoruz. VavaCars olarak her zaman iş ortağı bayi ve galerilerimizin yanındayız. İşlerini ertelememeleri adına 30 gün içinde vade farksız ödeme imkanı sunuyoruz.” dedi.

Ücretsiz olarak kolayca üye olunan VavaCars Satış Portalı üzerinden “Hemen Al” veya “Açık Arttırma” yöntemiyle geniş araç portföyünden alınacak olan araçlarda geçerli olacak bu kampanya vade farksız 30 günde ödeme kolaylığının yanı sıra birçok avantajı da içinde barındırıyor. Kaliteli ve güvenilir ekspertiz süreci; komisyonsuz, provizyonsuz ödeme; lojistik desteği; kolay ve hızlı alım süreci; araçları yerinde inceleme imkanı ve ücretsiz hasar kaydı raporu gibi sunduğu hizmetleri iş ortakları için geliştiren VavaCars’ın bu özel kampanyasından faydalanma fırsatını kaçırmayın.