Fiat 500 aksesuar paketi

Fiat, Temmuz ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanyaları ile fark yaratıyor. Markanın ay boyunca geçerli olan aksesuar kampanyası ile 500X SUV ve 500L modelleri için, işçilik bedeli hariç 1500 TL’lik aksesuar alımlarında araç bedelinde yüzde 10 oranında indirim fırsatı sunuluyor. Fırsatlar bu kadarla kalmıyor; 500L ve 500X SUV ile Egea model ailesinin otomatik şanzımanlı versiyonları, manuel vites fiyatından satın alınabiliyor.

Fiat, otomobil severlere en uygun fırsatları sunmaya devam ediyor. 500 ailesinin ikonik tarzını zengin ve renkli aksesuarlar ile tamamlıyor. Kampanyada; 2018 model yılı 500X SUV ve 500L modelleri için, işçilik bedeli hariç 1500 TL’lik aksesuar alımlarında araç bedelinde yüzde 10 oranında indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca 500L ve 500X SUV modelleri ile Egea model ailesinin otomatik şanzımanlı versiyonları, manuel vites fiyatından satın alınabiliyor. Kredi kampanyasında 500X SUV ve 500L 48 bin TL 12 ay yüzde 0,99% faizli kredi ile Egea ailesinin dizel üyeleri ise 24 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0.99 faizli kredi ile satın alınabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.