GYMKHANA TEN

Ken Block’un video serisi olan GYMKHANA yeni bölümüyle karşımızda. Her bölümde farklı otomobil kullanan ve yaptığı gösteriler ile izleyenleri kendine hayran bırakan pilot, bu video ile de adından bahsettirecek. Focus RS ile çekilen GYMKHANA 9’un yayınlanmasının üzerinden 2 yıl geçmişken yeni gelen bu video, serinin hayranlarını oldukça mutlu edecektir. Daha öncesinde GYMKHANA 9’dan 1 yıl sonra yayınlanan ve adeta tadımlık olan video, serinin hayranlarını biraz üzmüştü fakat bu sefer sevindirici haber geldi.

::  Mercedes X-Class'ın en güçlü versiyonunun fiyatını açıklıyoruz

GYMKHANA TEN olarak adlandırılan video ortalama 20 dk’lık bir uzunluğu sahip. Ken Block’un 5 farklı otomobiliyle 5 farklı şehirde çekilen videonun her zamanki gibi sponsorları Ford, Monster, Forza Horizon, Pennzoil, Can-Am, Hoonigan ve Toyo Tires. Bu markaların sponsorluğunda hazırlanan bölümde Ken Block yeni aracı HooniTruck ile gösteri yapmayı atlamıyor. İsveç’te başlayan yolculuk, en son Texas’ın meşhur yolu Route 66’da son buluyor. Dilerseniz yazıyı daha fazla uzatmadan sizi bu efsanevi video ile başbaşa bırakalım.

GYMKHANA TEN videosu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Drift sezonu açıldı!

Türkiye Drift Şampiyonası’nın ilk yarışı 10-11 Haziran tarihlerinde TOSFED Yarış Pisti’nde gerçekleştirildi.

Doğa tutkunları İstMarina AVM’de buluşuyor

“Doğa’da Yaşam İstMarina AVM’de” etkinliği kapsamında heyecan, macera ve adrenalin arayanlar, İstMarina AVM’de bir araya geliyor.

Dünyaca Ünlü Elektrikli Otomobil Yarışı FIA-ETCR, Türkiye’ye Geliyor!

Tamamen elektrikli otomobillerin kıyasıya mücadele ettiği uluslararası motor sporları organizasyonu FIA-ETCR’de 2022 yılındaki yepyeni döneminde EMSO Sportif katkıları ile takvimde Türkiye de yer alıyor.

Formula 1, 9 yıl sonra Türkiye’ye geri döndü

DHL, Formula 1 tarafından revize edilen sezonun bir parçası olacağı onaylanan Türkiye Grand Prix’sinin isim sponsorudur. Formula 1 DHL Türkiye Grand Prix 2020, 13-15 Kasım tarihleri arasında Intercity İstanbul Partisinde düzenlenecek.