Peugeot 508 çarpışma testi

Peugeot uzun bir aradan sonra 508 modelini yeniledi. Yenilenen otomobili yurt dışında gerçekleştirilen lansmanında sizler için deneyimlemiştik. Peugeot 508 bu sefer Euro NCAP tarafından gerçekleştirilen güvenlik testine girdi. Euro NCAP tarafından yapılan testler sonucunda yenilenen Peugeot 508, dayanıklılığını bizlere gösteriyor. Peugeot 508 çarpışma testi sonucu

::  Dış hava yastığı ile yaralanmalar yüzde 30 azalacak

Yetişkin yolcu testinde 96 puan gibi yüksek bir rakam alan model, çocuk yolcu testinde 86 puan almayı başardı. Ayrıca yaya güvenliğinden de 71 puan alan model çevre güvenliğinden de 79 puan alarak, testin sonucunu 5 yıldız ile tamamlamayı başardı.

Peugeot 508 Euro NCAP videosu

Peugeot 508 çarpışma testi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.