Yamaha Türkiye bayi buluşması

Yamaha Motor Türkiye, geleneksel hale getirdiği bayi buluşmasını “Birlikte Daha Etkin Müşteri Deneyimi ve Güçlü Gelecek” mottosuyla İstanbul Ataşehir Silence Otel’de gerçekleştirdi. Yamaha Motor Türkiye’nin tüm yönetim kadrosu ve iş ortaklarının bir araya geldiği, 2019 yılının marka ve sektör değerlendirmesinin ve 2020 yılı için hedefler ve projelerin paylaşıldığı buluşmada, marka felsefesi Kando’dan yola çıkarak daha etkin müşteri deneyimine vurgu yapıldı.

Türkiye genelinde 35 ilden 55 bayinin katıldığı buluşmada, daima sanatsal bakış açısı ile hayatı zenginleştiren ve 5 duyuya hitap eden deneyimler sunduklarını söyleyen Yamaha Motor Türkiye Genel Müdürü Bora Cansever “Yamaha olarak, hizmet kalite felsefesi hep çok üstte olan ve temeline mutlu tüketici deneyimini koyan bir anlayış ile hareket ediyoruz. Öncü modellerimiz ve projelerimizle hem dünyada hem de Türkiye’de sektöre yön veriyoruz. 2020’de de müşteri memnuniyetini artıran hizmet çözümlerimiz, geliştirdiğimiz ve sektöre yeni heyecanlar katan projelerimizle büyümeye devam edeceğiz” dedi. Açılış konuşmasını yapan Bora Berker Cansever Yamaha Motor Türkiye yönetim kadrosunu tanıtırken Levent Koçak’ın Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlendiğini açıkladı. Bora Berker Cansever’den sonra sözü devralan Levent Koçak “yaşam boyu Yamaha bağlılığı yaratmanın ve müşteri beklentilerini aşan hizmetler sunmanın güçlü iletişim, dijital dönüşüm, etkin müşteri deneyimi, operasyonel dönüşüm ve etkin ilişki yönetiminden geçtiğinin vurgusunu yaptı.

Pazarlama İletişimine yönelik 2019 yılı içerisinde yapılan ‘Yamaha Yolda’, ‘MT Tour’, bLU cRU ‘Yeni Nesil Yarışçı Yetiştirme Programı’, Ténéré 700 Kampı gibi sektörde ilk olan etkinliklerin başarılı yansımalarını Yamaha Motor Türkiye Pazarlama Sorumlusu Ece Odyakmaz anlattı. Ardından 2020 yılında Türkiye’de satışa çıkacak yeni modeller tanıtıldı. Race segmenti tanıtılırken bayilere sürpriz yapılarak 2020’de Dünya Superbike Şampiyonası’nda Pata Yamaha takımıyla yarışacak olan Toprak Razgatlıoğlu sahneye çıktı ve test sürüşlerinde sürdüğü R1 modeli hakkındaki deneyimlerini paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.