Yeni Volkswagen Passat

Volkswagen, makyajlı Passat’ın üretileceği Emden fabrikasında son hazırlıklarını tamamlamak üzere. Markanın iddiasına göre yeni Passat üretime hazır ve geri sayıma Ocak sonunda başlayacaklar.

Yeni Passat’ta revize edilmiş LED far ve stoplar, yeni egzoz çıkışları ve güncellenmiş tampon tasarımları bulunacağı bekleniyor. Kabinde ise Alman D segmenti oyuncu güncellenmiş bir bilgi ve eğlence sistemine, yeni sürüş asistanlarına ve online hizmetlere sahip olacak.

::  Toyota Supra'nın tanıtım görselleri yayınlandı

Yeni Volkswagen Passat hibrit motor seçeneği ile gelecek

Yeni Volkswagen Passat

Yeni jenerasyon Passat’ta kullanılması beklenen yeni tip direksiyon simidi ve yeni renk/trim kombinasyonları da makyajlı Passat’a uyarlanabilir.

Kaputun altında ise güncel modeldeki motorlar kullanılmaya devam edecek. Bu motorlara halihazırda Avrupa’da satılan plug-in hibrit de dahil. Makyajlı plug-in hibrit Passat’In hala GTE adına sahip olup olmayacağı bilinmiyor, ancak yeni modelin kısa periyotlar halinde saf elektrik gücüyle hareket edebileceği konuşuluyor.

Önümüzdeki sene Passat 30 milyon adetlik satış bariyerini kıracak. Bu da modelin Volkswagen markasının 35 milyonluk Golf’ten sonra ikinci en iyi satan otomobili olacağı anlamına geliyor.

Yeni Volkswagen Passat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.