Toyota Supra 2020

Toyota’nın 2020 yılında tanıtacağı yeni Supra modeli, uzun süredir sızıntılar ile gündemdeki yerini korumayı başarıyor. Bu sefer Toyota Supra, Almanya’da yaşanan bir mail hatası ile ortaya çıktı. Daha önce otomobilin birkaç fotoğrafı internette yayınlanmıştı bu sefer Toyota Supra 2020 yılındaki tanıtım görselleri ile karşımızda.

::  Mercedes A45 AMG Drift Mod teaserı yayınlandı

Toyota Supra 2020 yılında böyle görünecek

Gelecek yıl düzenlenecek etkinlik ile tanıtılacak olan otomobil ön ve arka tarafının nasıl görüneceğini bu fotoğraflardan görebilmek mümkün. İnternete sızdırılan fotoğraflar ile aralarında büyük farklılıkların olmadı bu görselin, otomobilin nihai haline kavuştuğu bilgisini veriyor.

Toyota GR Supra olarak adlandırılacak olan yeni model, önceki nesil kadar yüksek güç değerlerine sahip olmasa da performans sevenler için ilgi çekici teknik özelliklere sahip olacağını söyleyebiliriz. Özellikle bu otomobilinde arkadan itişli olduğunu düşündüğümüzde eğlenceli bir modelin geldiğini söylemek yanlış olmaz.

Toyota Supra 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.