Mercedes A45 AMG

Mercedes, AMG ailesinin en yeni üyelerini tanıtmaya hazırlanırken, A Serisi’nin A45 modeli ile ilgili yeni bir video yayınladı. Mercedes A45 modeli video da drift modundaki çevikliğini ve eğlenceli yanlarını gözler önüne seriyor.

Mercedes, A35 AMG’nin gücünü yeterli bulmayan veya daha fazla güç isteyen kullanıcılarına A45 modelini sunmaya hazırlanıyor. 400 beygirden fazla güç üretecek olan otomobil, dört tekerlekten çekiş özelliği ile geliyor. Dört çeker olduğu içinde otomobil doğal olarak oldukça keyifli bir hal alıyor ve virajlarda eğlenmenize izin veriyor.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizi Mercedes’in yayınladığı video ile başbaşa bırakalım.

::  Yeryüzündeki son “sıfır km” Saab!

Mercedes A45 AMG tanıtım videosu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Drift sezonu açıldı!

Türkiye Drift Şampiyonası’nın ilk yarışı 10-11 Haziran tarihlerinde TOSFED Yarış Pisti’nde gerçekleştirildi.

Doğa tutkunları İstMarina AVM’de buluşuyor

“Doğa’da Yaşam İstMarina AVM’de” etkinliği kapsamında heyecan, macera ve adrenalin arayanlar, İstMarina AVM’de bir araya geliyor.

Dünyaca Ünlü Elektrikli Otomobil Yarışı FIA-ETCR, Türkiye’ye Geliyor!

Tamamen elektrikli otomobillerin kıyasıya mücadele ettiği uluslararası motor sporları organizasyonu FIA-ETCR’de 2022 yılındaki yepyeni döneminde EMSO Sportif katkıları ile takvimde Türkiye de yer alıyor.

Formula 1, 9 yıl sonra Türkiye’ye geri döndü

DHL, Formula 1 tarafından revize edilen sezonun bir parçası olacağı onaylanan Türkiye Grand Prix’sinin isim sponsorudur. Formula 1 DHL Türkiye Grand Prix 2020, 13-15 Kasım tarihleri arasında Intercity İstanbul Partisinde düzenlenecek.