Honda CRV Sport Line

Honda’nın bir süredir satışta olan modeli CR-V, 2022 yılında Sport Line adı verilen yeni donanımıyla yollardaki yerini alacak. Benzinli ve hibrit motor seçeneklerinde yer alacak bu yeni donanım sayesinde otomobilin şıklığı sportif detaylar ile birleştirilecek. Önümüzdeki sene yollardaki yerini alacak olan yeni donanım ile beraber otomobilde, 18 inç jantlar, iç mekanda bolca gümüş kaplamalara, iki farklı yeni gövde rengine, kablosuz telefon şarjına ve dışında da koyu renkli ızgara gibi detaylara sahip olacak.

2022 yılında yeni donanımını satışa sunacak olan Honda, aynı zamanda da Avrupa’daki yüzde 100 elektrikli otomobil girişimine de dahil olacak. Marka, ülkemizde tamamen elektrikli model satışa sunacak mı henüz bilinmese de Avrupa’da pazarında bu konuyla ile ilgili çalışmalarına devam ediyor.

Honda CRV Sport Line

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.