Hasar onarımında ülkemizin lider şirketi olan ve 5 yılda 1 Milyar TL’den fazla tasarruf sağlayan RS Servis, Türkiye çapında 60 farklı hizmet noktasında; dünya ve ülkemiz gündemine oturan Koronavirüs hastalığına karşı hızla bir dizi önlemi hayata geçirdi. Müşterilerin ortak kullanım alanlarındaki tüm unsurlar her gün özel tekniklerle strerilize edilirken, bekleme salonlarında el dezenfeksiyon sabunlarına yer veriliyor.

Tüm çalışanlar ve çalışan-müşteri arasındaki tokalaşmayı sonlandıran ve virüse karşı alınacak önlemler hakkında işyeri hekimleri ile eğitimler vermeye başlayan RS Servis; numaratör sistemi sayesinde de kalabalık bir ortam oluşmasına engel oluyor.

Otomobil corona virüsü dezenfeksiyon nasıl yapılmalı

Öte yandan servise gelen tüm araçların direksiyon, vites topuzu ve koltuklarında özel koruyucular kullanarak hem müşteri hem de çalışan sağlığına önem veren RS Servis, işlem gören tüm araçlar için araç sahiplerine milyarlarca virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşidini yüzde 99.9 oranında yok eden ozonla dezenfeksiyon uygulamasını hediye ediyor. Ozonla dezenfeksiyon sisteminde, özel jeneratörler ve tek kullanımlık spreylerle uygulama gerçekleştiriyor. Yapılan dezenfeksiyon işlemi sayesinde otomobilleriniz bulanabilecek koronavirüsüne karşı önlem alabilmek mümkün.

Özellikle ticari amaçlarla kullanılan ve birden fazla insanın kullanması gereken araçlarda bu temizlik işlemine dikkat edilmesi gerekiyor. Çoklu kullanımlardan meydana gelebilecek salgınlarında böylece önüne geçilebilecek.

otomobil corona virüsü dezenfeksiyon