Porsche Uygulama

Apple cihazlar için iTunes uygulama marketinde indirilmeye açılan Porsche Road Trip uygulaması, Alman markanın müşterilerine dünya üzerindeki en iyi sürüş yollarını gösteriyor.

::  Peugeot 308'den milyonluk başarı

Porsche Uygulama ile kullanıcılarına farklı rotalar sunuyor

Uygulamayı kullanmak için müşteriler yapmak istedikleri yolculuğun süresini giriyor ve uygulama otomatik olarak rotayı çiziyor. Dahası, uygulama konaklama seçenekleri de değerlendirerek yolculuk sırasında ziyaret edilebilecek restoranları ve kalınabilecek otelleri de listeliyor.

Kullanıcılar seyahat rotalarını oluşturduktan sonra uygulama üzerinden otel rezervasyonlarını da yapabiliyorlar. Yolculuk boyunca uygulamanın navigasyon özelliği kullanıcılara mümkün olan en iyi rotayı, en iyi sürüş yollarını da dahil ederek çiziyor.

Uygulamayı kullanmak için Porsche’nin belli bir serisine sahip olmanız gerekmiyor; ancak yeni 911’den itibaren uygulama otomobillerin bilgi ve eğlence sistemlerine entegre olarak da sunulacak.

Henüz yalnızca Almanya, Avusturya, İsviçre ve ABD’deki sürüş rotalarını kapsayan uygulama, kullanıcı sayısı arttıkça güncellenerek genişletilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Hyundai’nin yeni yerli modelin adı belli oldu: Bayon

Hyundai, crossover sınıfındaki yeni SUV modelinin adını Bayon olarak paylaştı. B segmentinde konumlanan Bayon, Hyundai’nin Avrupa’daki SUV serisine giriş modeli olacak. Hyundai Bayon, 2021’nin ilk yarısında üretilmeye başlanacak.

Hyundai’nin sedan modeli Elantra yenilendi

Hyundai, şimdi de sedan otomobil tutkunları ve aileler için makyajlı ELANTRA modelini Türkiye’de satışa sundu.

Karşınızda yeni Toyota Land Cruiser Prado

Toyota, Yeni Land Cruiser Prado modelinin örtüsünü kaldırdı. Land Cruiser Prado, 70 yılı aşkın bir süredir güç ve dayanıklılığın simgesi haline gelen modelin tüm özelliklerini sunuyor.

Renault yeni coupe suv modelini tanıttı!

Renault ürün gamının tepe noktasını oluşturacak yeni coupe SUV modeli Rafale’in dünya lansmanı gerçekleşti.