Apple cihazlar için iTunes uygulama marketinde indirilmeye açılan Porsche Road Trip uygulaması, Alman markanın müşterilerine dünya üzerindeki en iyi sürüş yollarını gösteriyor.

Porsche Uygulama ile kullanıcılarına farklı rotalar sunuyor

Uygulamayı kullanmak için müşteriler yapmak istedikleri yolculuğun süresini giriyor ve uygulama otomatik olarak rotayı çiziyor. Dahası, uygulama konaklama seçenekleri de değerlendirerek yolculuk sırasında ziyaret edilebilecek restoranları ve kalınabilecek otelleri de listeliyor.

Kullanıcılar seyahat rotalarını oluşturduktan sonra uygulama üzerinden otel rezervasyonlarını da yapabiliyorlar. Yolculuk boyunca uygulamanın navigasyon özelliği kullanıcılara mümkün olan en iyi rotayı, en iyi sürüş yollarını da dahil ederek çiziyor.

Uygulamayı kullanmak için Porsche’nin belli bir serisine sahip olmanız gerekmiyor; ancak yeni 911’den itibaren uygulama otomobillerin bilgi ve eğlence sistemlerine entegre olarak da sunulacak.

Henüz yalnızca Almanya, Avusturya, İsviçre ve ABD’deki sürüş rotalarını kapsayan uygulama, kullanıcı sayısı arttıkça güncellenerek genişletilecek.